Zvěřina až pod nos ve Vinohradském Parlamentu


Říjen je pro zvěřinu jako stvořený a to moc dobře ví i ve Vinohradském Parlamentu. Ten proto i letos pořádá týdenní zvěřinové hody. A na výběr nebude jen divočák, ale i jelen, bažant nebo muflon. Přijďte si dát třeba jelení guláš „na stojáka“ nebo si odnést divočáka v housce. To nejlepší z českých luhů a hájů na vás čeká od 13. do 19. října.

Zvěřinové pochoutky pro vás v nejrůznější podobě připraví mistři kuchaři ve Vinohradském Parlamentu v čele s šéfkuchařem Janem Pípalem. I letos bude probíhat venkovní prodej, ale pouze první dva dny akce, tedy ve středu 13. a čtvrtek 14. října. Odnést domů si tak budete moct například Rillettes z divočáka a červeného vína, zvěřinovou gulášovku, kořeněný uzený špek z kance, škvarky z divočáka v sádle ve skle a vinohradský perníkový knedlík.

Po celý týden pak bude v nabídce speciální menu. V poledne můžete vybírat z trhaného divočáka v housce s červeným zelím a křupavou cibulkou či jeleního guláše z černého piva, houbovým knedlíkem a ragů z klobásy a lišek. Každý den pak od 15 hodin a o víkendu po celý den bude v nabídce tatarák z jelena s topinambury a houbovým prachem, bažantí vývar se špekovým knedlíčkem, Welington z divočáka s houbovou pastou v listovém těstě, jelen se šípkovou omáčkou, výpečky z muflona s bramborovými šiškami a opečenou cibulkou, smažený zvěřinový řízek v sádle a knedlík s konfitovaným bažantem se slaninovou drobenkou.

Udělejte si čas a místo do lesa na čekanou vyrazte na zvěřinu do Vinohradského Parlamentu.

foto: Together


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí