Zmrzlina Crème de la Crème dorazí až k vám domů


Máme dobré zprávy pro všechny milovníky zmrzliny Crème de la Crème. I přes aktuální situaci si můžete mraženou pochoutku dopřát v klidu domova. Široký výběr zmrzlin můžete zakoupit u výdejních oknech v cukrárnách na Národní a Průběžné. Vybrané druhy si poté nově můžete nechat zaslat přímo domů, a to skrze platformy Wolt, Rohlík nebo Dáme jídlo.

Honza Hochsteiger z Crème de la Crème se nevzdává a dělá maximum proto, aby se i v těchto časech dostala zmrzlina ke všem zákazníkům. Otevřena tak jsou výdejní okna ve dvou provozovnách, a to na Národní a Průběžné. S sebou si můžete koupit půllitrové (200 Kč) nebo litrové (400 Kč) balení zmrzliny. V nabídce naleznete standardní široký výběr této mražené pochoutky. Na Průběžně je to denně až 24 druhů, na Národní poté 40. Cukrárny jsou otevřeny každý den od 12 do 20 hodin.

V těchto dnech také startuje rozvoz zmrzliny až k vám domů. Využít k tomu můžete platformy pro rozvážku jídla Wolt.cz, Damejidlo.cz nebo e-shop Rohlik.cz. Vybírat můžete z aktuální denní nabídky nejméně 12 druhů těch nejoblíbenějších zmrzlin. Do půllitrového nebo litrového balení si můžete zvolit například vanilku, karamel, čokoládu, slaný arašíd, mango, jahodu, citron a další. Dobrou zprávou je, že pokud si na pohodlnou dodávku zmrzliny zvyknete a bude vám vyhovovat, můžete ji využívat i nadále. Tato možnost zůstane v nabídce dlouhodobě, i po skončení všech restrikcí.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí