V žebříčku Billboard Hot 100 se hned pětkrát objevuje jméno Frank Ocean

Pokud se o někom dá s jistotou tvrdit, že mu vychází opravdu vše, tak alespoň co se hudby týče musí každého napadnout například jméno Frank Ocean. Jeho čerstvě vydané album s názvem Blonde totiž úspěšně kraluje na předních příčkách hitparád po celém světě. Před pár dny jsme vás informovali i o počtu prodaných alb, který za první týden dosahoval téměř počtu 300 000 kopií.

U čísel ještě zůstaneme, jelikož za zmínku rozhodně stojí i samotné umístění jednotlivých skladeb. Billboard uvedl, že v jejich žebríčku Billboard Hot 100 se jméno Frank Ocean objevilo hned pětkrát. Nejlépe dopadl pilotní track Nikes, který přistál na nejvyšším 79. místě. V těsném závěsu zůstává Ivy (80.), Pink + White (84.), Solo (96.) a na 98. celou řadu Top 100 těsně uzavírá Nights.

Každému, kdo tedy pochyboval třeba o Oceanově rozhodnutí vydat album Blonde jako nezávislý umělec, nebo těm, kteří osmadvacetiletého zpěváka odepisovali už jen kvůli době, kterou na samotné desce strávil, Frank ukázal, že když se chce, tak to prostě jde.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí