Další várka #WavyWednesdays od A$AP Mob je tu. Figuruje A$AP Rocky a další

Celé seskupení A$AP Mob nástupem roku 2016 začalo makat na plných obrátkách a skoro každý člen má na kontě už pár singlů. To všechno především díky pravidelným dávkám WavyWednesdays, v nichž na nás většinou každou středu čekají alespoň dvě novinky. Tentokrát tomu není jinak, a my si právě teď můžeme vychutnat dva nové tracky, v nichž figurují A$AP Rocky, A$AP Ant, Waka Flocka a Playboi Carti.

Autorem první novinky Goldie Mack nemůže být samozřejmě nikdo jiný, než samotný leader klanu A$AP Rocky, jenž nikdy nezůstává pozadu. Tentokrát se rozpovídal o haterech v jeho životě a navíc si k tomu přizval i zmíněného Flocku. Bohužel však track není celý a jedná se pouze o snippet. Nemějte ale obavy, plná verze skladby se jistě objeví na připravovaném projektu Cozy Tapes Vol. 1, který je už na cestě. Produkci mají pak na starosti boys z 808 Mafia.

Druhá novinka Thumbin je už v plné verzi a jejím autorem jsou A$AP Ant & Playboi Carti. Nejedná se však o tak velkou bombu jako je Goldie Mack, ale každého A$AP fanouška přinejmenším osloví svou temnou atmosférou a samotnými slokami. Produkci tentokrát obstaral ICYTWAT.

“So much money I need a money counter“
“So many drugs I’m bout to overdose”

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí