Finální trailer ke snímku War for the Planet of the Apes zachycuje epickou bitvu


Pokud vás zajímají novinky ze světa filmu, jste tu správně. Pojďme se společně poohlédnout za třetím pokračováním opičí řežby, která tentokrát nese pojmenování War for the Planet of the Apes. Jak jistě většina lidí ví, první díl této filmové série (Rise of the Planet of the Apes) sklidil obrovský úspěch a druhá epizoda (Dawn of the Planet of the Apes) na tom nebyla o moc hůře. Pokud se koukneme na konkrétní čísla, jednička tvůrcům utržila 481,801,049 dolarů, zatímco z dvojky se vyždímalo neuvěřitelných 710,644,566 dolarů. Jak dopadne třetí díl? To si nikdo netroufá odhadnout, ale všechno zatím nasvědčuje tomu, že si povede přinejmenším obdobně.

Usuzujeme tak podle dojmů z finálního traileru, který vsadil na emoce a zobrazení epické bitvy mezi opicemi a zlým holohlavým člověkem. Opičí vůdce Caesar převezme roli nezpochybnitelného vůdce, který vede svůj opičí klan za pomstou, zatímco na straně lidí se objevuje nelítostný plukovník McCulloug (Woody Harrelson), který chce za každou cenu vyhladit Caesarův klan. Jak tento souboj dopadne, můžeme jen hádat. Než na všechny tyto otázky dostaneme odpověď, můžeme si zkrátit čekání již zmíněným finálním trailerem. Nalézt ho můžete jako vždy níže.

  • Film War for the Planet of the Apes do českých kin dorazí již 13. července 2017

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě