Druhým singlem z Wakovy desky je spolupráce s Painem a Bxlochem


V pořadí druhý singl z Wakovy debutové desky THE WULF ALBUM, o kterém nám bohužel Wako neprozradil víc, než že by mělo spatřit světlo světa v březnu tohoto roku, je track s názvem Aura.

Na něm se jako host oběvuje pražský youngsta, jenž rozeskákává všechny kluby – Pain z uskupení DOTS a vedle něj punkáč tělem i duší jménem Bxloch.

Video je pojato jako GIF vizuál, přičemž se veškeré gify natáčely a vytvářely autenticky pro toto video. Za kamerou se předvedl Holub videos, který měl na starosti vizualizace k hitům jako Dvakrát Tolik či Nezajímá. O produkci se pak postarali Vizcor a Pain.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí