Slouží Waka Flockův nejnovější track Was My Dawg opravdu jako diss na Gucci Manea?


Dlouholetý beef mezi dnes již legendární dvojicí Gucci Mane a Waka Flocka Flame trvá už opravdu velmi dlouho, ovšem s uvězněním prvního zmíněného rappera se na nějakou dobu tak trochu pozastavil. Gucci však po své propustce z vězení v jednom z mnoha rozhovorů sdělil, že s Flockou není už přes tři roky v kontaktu a nehodlá to měnit. Jeho rival samozřejmě hned na svém Twitteru reagoval ve smyslu, že Gucci lže. Od té doby se okolo této dvojice neodehrálo vůbec nic, tedy až do začátku tohoto týdne, kdy Waka Flocka navštívil pořad 1Xtra Show na Radiu BBC.

V krátkém rozhovoru se rozpovídal o dlouholetém beefu mezi ním a Guwopem, přičemž také dostal otázku, jestli náhodou nepřipravuje diss track. Na svém Instagramu totiž zveřejnil cover nového singlu Was My Dawg, na němž silueta postavy vypadá podobně jako jeho bývalý parťák. I přestože Waka Flocka označil Guwopa na coveru singlu Was My Dawg, v rozhovoru pro Radio BBC tvrdil, že se o diss track nejedná.

Waka by nám ale měl prozradit o trochu více, poněvadž jeho nejnovější singl Was My Dawg, který konečně vypustil do světa, naznačuje pravý opak. V celé skladbě sice nepadne ani jedno přímo mířené oslovení, ale text sedí na Guwopa stejně jako pěst na oko. Co myslíte?

Always yelling Brick Squad, always talking fam first
When your ass got locked up, you turned on the fam first
Always taking fucking credit, never put in no work

foto: facebook.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí