Vystupte ze své komfortní zóny a udělejte něco pro své zdraví


Valná většina lidí dnešní společnosti má značně pasivní přístup ke svému zdraví. Většinu času prosedí, nechodí do přírody, cpe do svého těla průmyslově zpracované potraviny a nezdravé látky a bojí se opustit hranice svého komfortu. Proti nezdravému přístupu se snaží bojovat český start-up Nature Therapy. Jeho hlavním cílem je prostřednictvím zajímavých workshopů lidem ukázat, že pomocí jednoduchých, přirozených a vědecky ověřených metod lze jednoduše posunout zdraví, sílu i energii na úplně jinou úroveň.

Hlavní cílem Nature Therapy je pomáhat lidem zlepšovat fyzické, psychické a duševní zdraví skrze pobyty v přírodě, otužování, zdravé jídlo, pohyb a vědomé vystupování z komfortní zóny Vše probíhá prostřednictvím workshopů, kde účastníci získají jednoduché instrukce a praktické dovednosti, které poté mohou snadno aplikovat v každodenním životě. Nature Therapy je pro každého bez rozdílu věku či pohlaví. Především pak pro ty, kteří neví, jak jednoduše začít.  Pro absolvování workshopů Nature Therapy není potřeba žádných předešlých zkušeností s otužováním nebo pohybem, nutné nejsou ani hodiny strávené studováním lidského těla nebo zdraví. Stačí jen chtít.

„Chceme vytvořit komunitu stejně nadšených lidí a v horizontu několika let mít pro ně vlastní místo v horách, kde budeme moci uskutečňovat veškeré naše aktivity, které chceme přes letní sezónu propojit třeba s pořádáním degustací, workshopů či kurzů vaření. Momentálně máme na pořádání pobytů a workshopů k dispozici pronajatou rodinnou chatu s magickou atmosférou přímo u horské řeky a historickou vilu v centru Olomouce,“ popisuje Oliver Pape, zakladatel Nature Therapy.

Workshopy za výhodnou cenu

Workshopy budou probíhat tak, že účastníci přijedou za týmem Nature Therapy do hor nebo do Olomouce a společně si užijí našlapaný program doplněný dokonalým jídlem. K tomu, aby se vše zrealizovalo podle plánu, schází v tuto chvíli projektu Nature Therapy finance potřebné finance. Ty se aktuálně snaží získat prostřednictvím sbírky na crowdfundingovém serveru Hithit.cz, kde na přispěvatele čeká celá řada atraktivních odměn. K zakoupení tu kromě všech workshopů za zvýhodněnou cenu je například degustační menu nebo třeba noc v divočině.

foto: Nature Therapy


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli