Všichni hrají zadarmo, jen Rytmus chce peníze


Rytmus to pořádně schytává od svých fanoušků za online koncert, na který vybírá vstupné 3 eura, v přepočtu 82 korun. “Všichni momentálně hrají zadarmo a ty chceš peníze? Myslel jsem, že jsi víc za vodou ne jen na jeden měsíc,” reagují lidé na Rytmusově facebooku.

Opravdu, kvůli omezenému nebo zákazu vycházení jsou na internetu každý den tisíce koncertů od světových hvězd i česko-slovenských kapel zcela zdarma a jenom Rytmus za něj chce peníze. To samozřejmě vzbudilo negativní emoce.

“Jebem vírus, nerieš krízu, nemaj schízu. Môj prvý online koncert u teba v obývačke túto nedeľu od 20:00. Tomu ver. Predpredaj exkluzívne za symbolickú cenu 2,99€,” píše Rytmus v pozvánce.

Jenže co pro něj jsou symbolické peníze, pro jiné v době, kterou vyvolala globální pandemie, může být hodně.

“Rytmus, jsi sračka, opravdu. Ty jsi už vydělal tolik peněz, že tento tvůj koncert měl být veřejný a bez peněz. Já je mám, ale co druzí, kteří nemají. Zklamal jsi své fanoušky, jsi prostě ubožák a hotovo,” napsal mu jeden z fanoušků.

Není bez zajímavosti, že v sobotu 21. 3. se měl uskutečnit koncert Rytmusovy kapely Kontrafakt v pražském Foru Karlín, kam se vstupenky prodávaly za cenu od 490 do 1290. Nic takového se samozřejmě ze známých důvodů nestane.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí