Letošní ratingová sezona byla také zasažena vládními omezeními, týkající se pandemie Covid-19. Proto se čestí reprezentanci nemohli vydat zúčastnit mezinárodních závodů, včetně světového šampionátu, který byl také zrušen. Na jaře se dokonce v České republice měl uskutšnit evropský šampionát za účasti nejlepších posádek starého kontinentu. Vrcholem tuzemské sezony bylo tedy domácí šampionát. Ten se konal ve velice obtížném terénu Čertových proudů pod hrází Lipenské přehrady.

Muži závodili v obou kategoriích čtyř i šestičlenných posádek na trati vedoucí přes tu vůbec nejtěžší část, přes Čertovy proudy. V obou kategoriích vyhrála a vybojovala tak titul Mistrů České republiky v raftingu, ve sjezdu R4 i R6 mladoboleslavská posádka PRSI Team.

Mezi ženami zvítězila v kategorii R4 a Mistryněmi České republiky 2020 se stala prostějovská posádka TR Omega Tygříci, která zvítězila také i v kategorii R6.

zdroj: Svaz vodáků České republiky

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě

Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli