Víme, jak bude vypadat deska Veni, Vidi, Wich!


Bez pochyb jedno z nejočekávanějších tuzemských alb tohoto roku je už velice blízko svému releasu. Podle nadpisu už asi všichni dobře tušíte, že mluvíme o producentské desce Veni, Vidi Wich, kterou má na svědomí dlouholetá česká stálice a továrna na hity DJ Wich. Ten za poslední měsíce ve svém studiu upekl projekt doslova a do písmene nacpaný aktuálně nejzajímavějšími jmény naší scény. Zmínit si určitě zaslouží věc s názvem Jak Ocel, na níž si Wich pozval Marpa včetně TroubleGangu. Stejně tak si ale pozornost beze sporu zaslouží i tracky Zvedám Strop a Tma, na nichž pražský producent spolupracoval s mladou dvojicí z Blakkwood Records. Asi správně tušíte, že se jedná o Renne Danga a Viktora Sheena. Další nečekanou bombou, kterou na Veni, Vidi, Wich najdeme, je věc Neopakovatelná, pro kterou Wich vůbec poprvé spojil síly s Prago Union.

Ani tím však zmíněná zajímavá jména nekončí, na desce Veni, Vidi, Wich by si měl na své přijít opravdu každý. Mezi ostatními featuringy totiž najdeme jména jako: Paulie Garand, Jakub Děkan, Ben Cristovao, Orion, Martin Svátek či Rest. Za Slovensko tu jsou oba dva členové slovenského Kontrafaktu, dále pak Majself, Separ, P.A.T, Kali, Strapo, Elpe, Majk Spirit a nechybí ani chlapci z Moja Reč. Své místo zde našly i zpěvačky Ronie, Mons Berry a Laris Diam, které poslední dobou vídáme i na jiných rapových projektech.

 • Tracklist:
 1. Prooemium
 2. Frisbee ft. Majk Spirit, Paulie Garand, Adiss
 3. Jak ocel ft. Marpo & Trouble Gang
 4. Nahraditeľný ft. Rytmus, Laris Diam
 5. My Love
 6. More Time ft. Martin Svátek
 7. Zvedám strop ft. Renne Dang
 8. Tempo ft. Kali, Separ
 9. Choďte všeci do p*če ft. Strapo, Hrdlorez Boris
 10. Tma ft. Viktor Sheen
 11. Bublina
 12. Party roku ft. Ego
 13. Twerk ft. Ben Cristovao
 14. Žrádlo ft. Rest
 15. Neopakovatelná ft. Prago Union
 16. Iná ft. Ego, Elpe
 17. Nula ft. Orion, P.A.T., Mons Berry
 18. Thirsty
 19. Keď teba mám ft. Ronie
 20. Liek ft. Mons berry
 21. Setup ft. Majself
 22. V tomto svete ft. Moja Reč, Jakub Děkan

Deska míří do lisu a vy jí můžete už teď předobjednávat na venividiwich.cz. Wich dokonce přislíbil podepsání každé desky, objednané do 15. prosince, kdy proběhne její oficiální release. Níže si můžete prohlédnout cover alba, který nafotil Petr Hricko.

cover-front-small


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print