VELO představuje dvě nové příchutě na léto


Slunce, zábava, zasloužená pohoda a relax – to vše k létu neodmyslitelně patří. Ničím nerušené zážitky si nyní můžete dopřát i díky novince, kterou přináší nejoblíbenější značka nikotinových sáčků VELO. Do svého portfolia zařadila dvě nové příchutě Arctic Frost a Tropic Breeze s ještě větším obsahem nikotinu a intenzivnější chutí, díky kterým bude každý zážitek z letního festivalu, koncertu nebo dovolené u moře o to silnější.

Dospělí milovníci nikotinových alternativ, kterým dosud chyběla varianta s intenzivnějším účinkem, budou potěšeni. Poté, co na český trh v květnu vstoupila novinka VELO Creamy Coffee, rozšiřuje společnost British American Tobacco řadu oblíbených bezdýmných produktů o další dvě novinky.

Oblíbená mentolová příchuť Arctic Frost s až 20 mg nikotinu a Tropic Breeze s exotickou příchutí mučenky, mandarinky i manga a s obsahem nikotinu 15 mg patří k variantám VELO s největší intenzitou. Jsou tak primárně určeny těm, kteří automaticky sáhnou po tom nejlepším a nejsilnějším zážitku, chtějí být ale zároveň zodpovědnější vůči sobě i svému okolí. Právě tyto benefity nikotinové sáčky, jejichž užívání se obejde bez nepříjemného dýmu a zápachu, nabízejí.

Lze je použít tam, kde je kouření zakázané nebo společensky nevhodné, tedy během dlouhé cesty letadlem, v autě, na pracovišti, v restauraci nebo v kině, stejně jako na hudebním festivalu či při odpočinku na pláži. Sáček se aplikuje pod horní ret, kde postupně uvolňuje nikotin přes sliznici ústní dutiny. Při tomto způsobu požití nedochází k hoření tabáku, a nikotinové sáčky tak obsahují až o 99 % méně škodlivých látek než klasická cigareta.

Vychutnejte si příchod léta s dvěma novými a deseti stávajícími příchutěmi VELO, které pořídíte na čerpacích stanicích, v trafikách či na webu govelo.cz. Stejně jako všechny ostatní výrobky obsahující nikotin jsou i tyto určené výhradně dospělým uživatelům.

Foto: BAT


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí