Velký dětský den na kolech se valí do Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi


Přemýšlíte, kam s dětmi na kole? Chcete, aby si zlepšily techniku jízdy a současně si vychytaly pravidla silničního provozu? Přidejte se k akci Děti na kole, která se koná v sobotu 23. září 2023 na pumptracku v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Pro všechny dětské účastníky i jejich rodiče je připravený nabušený program a to za nulové startovné.

Na malé cyklisty se v rámci velkého dětského dne těší profesionální biker a ambasador Bosch eBike Systems Richard Gasperotti, lektorka a autorka knihy Bike instruktor Katarína Tóthová nebo Miroslav Polák z BESIP.

Sto prvních děti dostane blikačku pod sedlo a další super ceny na účastníky čekají v tombole, kde se bude točit o helmy POC, školní batohy Nitro Snowboards, sportovní náčiní Tempish a další hodnotné dárky.

Foto: archiv akce

Tereza Křivská se postará o malování na obličej a sladkou odměnu za sportovní výkony zajistí zmrzlinářské auto z Opočna. Rodiče si vyzkouší jízdu na elektrokolech s pohonem Bosch eBike Systems a komu selže technika, tomu ji na místě zdarma pomůžou profesionálové z Cyklonářadí.cz. Na místě bude i stánek s možností otestovat zdarma nová dětská kola Rock Machine.

To ale není zdaleka všechno. Velkou show a workshop pro všechny zájemce připravuje extrémní sportovec a velmistr rovnováhy Petr Manďák. Dětem ukáže exhibici na slackline a bezpečnou metodou je naučí základy chůze po pásu nataženém nad zemí mezi dvěma stromy. S bikovou exhibicí se na akci Děti na kole chystá parta z bikeparku Shibák.

Akce začíná v 9:00 ráno registrací na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem nebo na náměstí sv. Václava ve Staré Boleslavi, kde děti dostanou číslo na řidítka pro další slosování. Od 9:30 pak již navazuje program v Bikeparku Hluchov, ke proběhne společné ježdění, interaktivní výuka, exhibice, losování čísel o ceny a všechny další aktivity. Jezdit se bude zhruba do 15 hodin.

Kola, odrážedla, kočárky, přívěsné vozíky, cyklisté všeho věku vítáni!

Foto: archiv akce


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli