Vae Cortez z Hypno 808 na produkci nového singlu Young Chopa. Check it!


Pro rapové fanoušky, kteří sledujou rap game trochu víc než každý druhý, co dnes poslouchá rap, určitě není žádná novinka, že Young Chop není jen producent, ale také rapper. Na kontě má už celkem slušnou diskografii releasů na pozici rappera, což mu, jak sám řekl, v poslední době vyhovuje mnohem víc.

Chop ale rozhodně patří do kategorie rapujících producentů, kterým to de víc než dobře, což jasně potvrzuje například lednovým releasem King Chop 2. Rapper však ani trochu nelení a v současné době připravuje EP s názvem Don’t Sleep, ze kterého momentálně vypustil dva nové singly.

Ovšem pro nás to nejpodstatnější na vypuštění těchto dvou novinek je, že se na produkci tracku BIG Ol’ Boss objevil ostřílený Vae Cortez z labelu Hypno 808 společně s producentem jménem Furlax. Check it!

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli