Vae Cortez a další dva zámořské releasy. Tentokrát London Jae a Smileyface


Pokud sledujete náš web pravidelně, určitě vám zatím neunikly žádné informace o producentovi z labelu Hypno 808 jménem Vae Cortez, který každým měsícem (ne-li dnem) posunuje svou kariéru na další a další bod úspěchu. Jeho poslední podmazy jste mohli postřehnout třeba na mixtapu VL Decka, Blocka 125 či na albu slovenského Karla. Ovšem v současné době to vypadá, že všechno, co zatím vyšlo, bylo pouze zahřívací kolo, poněvadž se opět objevuje na dalších zámořských releasech.

Jako první tu máme mixtape s názvem Ambition od atlantského rappera jménem London Jae, na kterém najdete kromě Corteze i jména jako Will A Fool, Beat Mechanics či JaqueBeatz. Mezi hosty se pak objevuje B.o.B nebo dnes už velmi úspěšný rapper Young Dolph.

Druhý release, nesoucí název Still High, patří členovi seskupení Chophouze, známého pod nickem Smileyface. Vae Cortez na mixtapu podtrhl celkem dvě produkce, a to ve skladbách Be Yourself a June 8th. Další zářezy mají na starost lidé jako Piff Da Producer nebo DJ Pookie.

foto: datpiff.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli