V Milovicích včera odstartoval největší drum & bassový festival světa Let It Roll 2023


V prostorách bývalého vojenského letiště Boží Dar ve středočeských Milovicích ve čtvrtek začal festival Let It Roll 2023. Návštěvníky největšího drum & bassového festivalu na světě přivítalo příjemné letní počasí a nabitý hudební program, v rámci kterého vystoupilo několik desítek interpretů z celého světa.

Na otevření hudebního areálu festivalu v 16:00 čekaly stovky nedočkavých návštěvníků a celkově se v areálu v průběhu prvního večera vystřídalo na 20 000 fanoušků žánru. Spousta z nich každoročně míří právě do Milovic, a to z více než 100 zemí světa.

Foto: Let It Roll

Programu prvního večera vévodily sestavy několika známých zahraničních hudebních vydavatelství – britské giganty UKF a Hospital Records doplnily alternativní značky Symmetry Recordings, a také holandští Blackout Music. Vrcholem čtvrtečního programu bylo vystoupení jednoho z nejúspěšnějších producentů žánru, britského Wilkinsona. K němu se přidali i další zahraniční hvězdy jako Black Sun Empire, Fox Stevenson, London Elektricity, Metrik nebo Modestep. Hudební produkce pak probíhala na 6 různých designových pódiích, díky jejichž netradičnímu vzhledu se proslavil po celém světě.

Festival kromě bohatého hudebního programu, v rámci kterého se vystřídá přes 240 umělců, nabízí i pestrý odpolední doprovodný program, od netradičních sportů a organizovaných pohybových aktivit, až po odpočinkovou zónu a wellness.

Foto: Lenka Hradilová

Další tisíce návštěvníků navíc pak festival očekává dnes, páteční večer totiž láká na otevření obřího hlavního pódia, kde kromě vystoupení hlavních hvězd v čele se Sub Focusem, britskou dvojkou Koven a rakouskou čtveřicí Camo & Krooked B2B Mefjus & Daxta, proběhne také proslulá festivalová Opening Ceremony. Hudební areál se dnes otevírá již ve 14:00 a program bude probíhat až do sobotních 6:00.

Let It Roll 2023 pokračuje až do nedělního rána, vstupenky na zbylé dny je možné zakoupit na místě.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli