WNG: Už jste slyšeli o této mladé značce?


Mladá značka pod jménem WNG vyrábí oblečení již od roku 2013. Tehdy však šlo ještě v podstatě o ‘amatérské’ pokusy, které byly určeny pro užší skupinu lidí. Kolem roku 2015 se ale tato skupina začala rozrůstat, a s ní i samotná značka, která se téhož roku rozhodla vydat svou první oficiální kolekci.

Na tu o rok později navazuje kolekce nazvaná Black&Gold, přičemž momentálně její tvůrci pracují na dalších plánech, které si předsevzali. A co víc, WNG od začátku spolupracují i s naším spřízněným obchodem CannabisShop.cz a značkou RiverSign, s nimiž uspořádali už dva koncerty. Ten třetí se bude konat 22. dubna v klubu Jah Koko and Kenny’s Island na adrese Velehradská 26 na Žižkově, a 13. května se můžete dorazit podívat i na zajímavou Streetwear NIGHT.

Jak sami autoři dodávají, v budoucnu plánují spolupracovat s dalšími lidmi a značkami, rozšířit nabídku a značku rozšířit celkově mezi širší okruh lidí. A my jim v tom budeme držet palce!

 

Snake Tee – 399kč / #wng #2017 #snake #tee #white #black #gold #czech #republic #prague #523 #V #II #III #XXX

Příspěvek sdílený W_N_GCLOTHiNG (@wng_offic),

 

snake crewneck 🔥🔥🔥 #wng #523 #snake #crewneck @benjaminstattoo #white #gold #2017

Příspěvek sdílený W_N_GCLOTHiNG (@wng_offic),


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí