Uber stupeň, přidej vrstvu. Jihlavská Modeta spouští novou módní značku Teplo°


Jihlavská textilka Modeta, jejíž historie se začala psát na přelomu 19. a 20. století, zažívá revitalizaci. Noví majitelé oživují zaniklé značky a také vypouštějí do světa zcela nové a neokoukané brandy s nápadem. Takové, které mají myšlenku a chcete je oblékat, protože dávají smysl. 

První vlaštovkou, kterou „nová“ Modeta uvádí na český trh, je módní značka Teploo (čti Teplů), která vznikla jako reakce na aktuální situaci v ceně energií a také na nutnost měnit životní styl směrem k udržitelnosti. Teploo je teplé domácí oblečení, cesta z přetopené české domácnosti do pohodlného, ale udržitelného fungování doma. Značka je spojením kvalitních materiálů a umu jihlavských šiček. Pohodlný design je praktický na doma i na cestu do kavárny. Teploo vás zahřeje na podzim a v zimě i se staženým termostatem.

Tepláky, kimona i termoprádlo

Teploo přináší do českých šatníků kulturu oblékání i pohody a je navrženo tak, abyste se v něm cítili příjemně v (téměř) každé situaci. V portfoliu najdete například unisex teplákové soupravy, které můžete sdílet s partnerem, hřejivé termoprádlo co vás v tom nenechá, i když bude hodně po nulou i stylová kimona, která sluší prostě každému.

Jupano jako hit letošního podzimu

Specialitou, která vládne celé kolekci, je originální “Jupano”. Unisex kousek, který je inspirován japonským stylem, severským feelem a českým domovem. Jupana jsou vkusnou náhradou oblíbených froté županů v barvě meruňky. Z pohledu teploty přidají až 3°C, z pohledu stylu 100%. V Jupanu můžete lenošit na pohovce i vyrazit na kafe.

Více na www.teploo.cz


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli