Tuzemská hiphopová špička láká na nový festival Frontline


Letních festivalů je u nás každoročně poměrně velké množství. Najít si „to své“ by tak měl téměř každý. Dlouhou dobu tu však absentuje akce, která by uspokojila i ty nejnáročnější fajnšmekry ze světa rapu. Zásadní změnu ale nabídne už tato festivalová sezóna, jelikož těsně před prázdninami svůj první ročník zahajuje Frontline Festival v Jinolicích na Jičínsku. A to s lineupem, jenž pokryje to nejzajímavější z tuzemské scény.

Ať už vás napadne v podstatě jakékoliv jméno z domácí rapové elity, i z řad nováčků, buďte si jisti, že ho uvidíte a uslyšíte na Frontlinu 24. a 25. června.

Kromě desítek DJs a interpretů jako jsou Yzomandias & Nik Tendo, 58G, Smack, Hugo Toxxx, Dollar Prync, Cashanova Bulhar nebo Sergei Barracuda, se můžete těšit na stanové městečko, písčitou pláž s průzračnou vodou ke koupání jako stvořenou, 2x stage, fresh jídlo i pití, no a samozřejmě to hlavní – party v noci i přes den.

Nový festival své zázemí našel v areálu autokempu v Jinolicích. “Tuto krásnou lokaci kousek od Prachovských skal jsme si vybrali hlavně kvůli písčité pláži s přístupem do vody, která se stala přímou součástí hudebního areálu. Nemůžeme se dočkat, až tady přivítáme první návštěvníky festivalu.” říká ředitelka festivalu Soňa Mražiková.

Nejlevnější vstupenky pak koupíte právě teď na webu www.frontlinefestival.cz.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli