Snímek Depth Perception vás zavede k samotným kořenům snowboardingu


Když v roce 2011 vyšel z dílny Red Bull Media House snímek The Art of Flight, stal se velmi rychle tou nejkultovnější věcí, která se kdy ve světě snowboardingu objevila. Natáčení trvalo dva roky a na extrémně strmých svazích vysokých hor se na hranici svých možností představili Travis Rice, Nicolas Müller a Jeremy Jones.

Následovala několikaletá odmlka, během níž nemohlo tento film nic překonat. Změna nastala až v moment, kdy se na konci roku 2015 objevil trailer na The Fourth Phase, další projekt Travise Rice, tentokrát natočený na 4K kamery. Film dokumentoval všechny ty nápadně klidné roky, které nastaly po vydání The Art of Flight, a z velké části se dal považovat za jakýsi osobní deník Travise. Fanoušci tak mohli ještě víc proniknout do jeho neuvěřitelného života plného adrenalinu, cestování a prašanu.

Depth Perception

Nyní, o rok později, je tu další film, jenž opět rozdmýchal vlnu očekávání a natěšenosti – Depth Perception. V hlavní roli se znovu ukáže Travis Rice a po jeho boku budou řezat obloučky Bryan Fox, Austen Sweetin a Robin Van Gyn. Už podle traileru je jasné, že se můžeme již tradičně těšit na ten nejlepší snowboarding.

Film kromě neskutečných pojezdů v Britské Kolumbii slibuje návrat ke kořenům snowboardingu, jedinečné spojení jezdců s přírodou a úchvatné záběry místní krajiny. Zároveň v něm také pochopíme, co vedlo všechny zmíněné ridery k tomu, aby se stali těmi, kterými jsou. Depth Perception vychází z produkce Quiksilver, Rubble Films a Helio Collective a pražská premiéra se koná už zítra, tedy ve čtvrtek 16. listopadu 2017, od 20:00 v klubu P.M. Pokud jste fanoušci snowboardingu, prašanu a adrenalinu, rozhodně si ji nenechte ujít!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli