Trailer na Aquamana: Jak dopadne bitva o podmořský trůn?


DC se snaží vyrovnat komerčnímu úspěchu nových Marvel filmů, jak to jen jde. Pomoci by k tomu měl právě Aquaman – hrdina, který je pro mnoho lidí stále neokoukaný. V blížícím se celovečerním podání ho navíc stejně tak, jako v Justice League, kde zaznamenal značný úspěch, ztvárňuje Jason Momoa, legendární Khal Drogo z Hry o trůny.

Debut

Zajímavostí v případě tohoto blockbusteru je bezpochyby obsazení režisérského křesla. Do toho totiž usedl drobný Asiat James Wan. Že vám jméno nic neříká? Pokud patříte čistě mezi fanoušky komiksů, není se čemu divit. U jednačtyřicetiletého filmaře totiž půjde o žánrový debut.

Na druhou stranu nejde o žádného nováčka v oboru. Wan totiž stojí třeba za legendárním Saw a Saw: Hra o přežití. K dalším jeho úspěšným temným filmům patří třeba oba dva díly V zajetí démonů. Bude tedy nový Aquaman obsahovat prvky horrorů? Snad ne. Důkazem, že James Wan dokáže natočit i film bez lekaček, je třeba jeho Rychle a zběsile 7.

Nicméně první trailer k potenciálnímu hitu zimy Aquamanovi je na světě. Co na něj říkáte?

foto: youtube.com/WarnerBrosPictures


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě