Trailer k dlouho avizovanému filmu Doctor Strange je konečně venku


Toto filmové období patří zejména komiksovým adaptacím. Nastala ta správná doba a tento žánr se znovu těší stále větší popularitě. Důkazem toho jsou filmy, které byly za poslední rok uvedeny do kin a které nás teprve čekají. A k jednomu takovému snímku právě přibyl zcela nový trailer. Řeč je o hrdinovi Doctoru Strangovi.

Pro ty, kdo slyší toto jméno vůbec poprvé ve svém životě, se budeme snažit krátce nastínit, o koho že se to vlastně jedná. Stephen Vincent Strange byl svého času jeden z nejlepších neurochirurgů na světě. Ovšem ne každému je přáno a Stephena potkala velice vážná nehoda, kterou zázrakem přežil. Tato událost se ale neobešla bez vážnějších následků, a vážený chirurg nemohl nadále vykonávat svou práci. Zoufalý, a se zlomeným egem se Stephen rozhodl vyhledat všelijaké možné praktiky na znovu vyléčení.

Jako svou poslední možnost zvolil pomoc u tibetského mystika. Vincent Strange musel vykonat mnohé a podrobil se té nejtěžší zkoušce, prodělat duševní očistu, aby se z něj postupem času stal nejmocnější mág na světě.

Hlavní roli si ve filmu vystřihl britský herec Benedict Cumberbatch, kterého můžete znát z filmů Jeden musí z kola ven, Star Trek: Do temnoty nebo Kód Enigmy, za nějž byl dokonce nominován na Oscara. Film, jenž má na svědomí režisér Scott Derrickson, se do našich kin dostane až na podzim 2016. Postava samotného Doctora Strange je velice zajímavá, a tak jsou všichni fanoušci zvědaví, jak dopadne jeho filmové zpracování. Z prvního zveřejněného traileru pak můžeme vyčíst, že by se mohlo při nejmenším jednat o vizuální lahůdku.

dr-strange-pic-jpgZdroj: Facebook


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí