Tomáš Poláček má novou talk show


Tomáš Poláček

Web G.cz, který byl spuštěný začátkem roku 2014 a který provozuje online vydavatelství Extra Online Media, prošel v říjnu re-designem a také posílil svůj tým. Na pozici šéfredaktorky nastoupila Jana Mrákotová a moderátorem diskuzního pořadu (Ne)blázni se stává Tomáš Poláček z magazínu Reportér.

Jana Mrákotová
Foto: Tino Kratochvíl

„Od nového layoutu Géčka si slibujeme především to, že bude celkově uživatelsky příjemnější a přehlednější. Chceme se také více zaměřit na obsah, který bychom rádi směřovali víc do zpravodajství a publicistiky,“ přibližuje změnu Tomáš Kačena, výkonný ředitel Extra Online Media. V současnosti se web zabývá aktuálním dění ve společnosti a satirou. Na G.cz se také pravidelně objevují informace z filmového světa a filmové recenze.

Úžasní blázni

Již tento víkend se na Géčku poprvé objevila nová talk show Tomáše Poláčka. „Budu dělat pokud možno zábavné rozhovory s lidmi, o kterých si myslím, že jsou tak trochu blázni, ale úžasní blázni, které mám rád. Jako prvního hosta jsem si pozval herce Marka Taclíka. Probrali jsme kromě jeho velmi neobvyklé herecké kariéry například i fotbal, vztah k alkoholu, ženám a dětem a dojde i na překvapivá přiznání velmi osobního charakteru,” přibližuje nový pořad Poláček.

Novinář Tomáš Poláček působil dlouhou dobu v Mladé frontě DNES, od roku 2014 je kmenovým redaktorem magazínu Reportér. Do povědomí veřejnosti vstoupil jako cestovatel. Mezi jeho nejvýraznější počiny v tomto směru patří cesta kolem světa.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě