Tipy na produkty, díky nimž zažijete skutečnou kuchyňskou revoluci


Je nejvyšší čas zamávat přebytečným tukovým zásobám. S jarními měsíci se probouzí náš organismus, který si přes zimu dostatečné odpočinul a má teď energie zase na rozdávání. Proto je toto období nejlepším začátkem pro restart celého těla. Vtrhněte do kuchyně s novým větrem v zádech a naučte se stravovat kvalitně a vyváženě. Tajemství zdravého vaření se skrývá ve výběru čerstvých potravin, v jejich skladování a v následné úpravě. Co k tomu budeme potřebovat? Stačí trocha nadšení. Kuchyňští pomocníci od Potten & Pannen – Staněk se postarají o všechno ostatní.

Keramická pánev GreenPan Premiére, velikost 28 cm

Zdravé vaření začíná u kvalitní pánve. Vysoká vrstva oleje je minulostí, nyní stačí minimum tuku a zázrak je na světě! Keramická pánev GreenPan Premiére o průměru 28 cm je oproti ostatním pánvím jedinečná ve svém povrchu, který ani při přehřátí neuvolňuje žádné toxiny, a navíc je vyrobený šetrným způsobem k životnímu prostředí. Díky odolnému nepřilnavému keramickému povrchu, vyrobenému z derivátu písku, dokážete skvěle připravit jakákoliv jídla na nízké až střední teplotě, tedy například zeleninu, vajíčka nebo dušené pokrmy. Technologie Evershine se postará o to, aby povrch i po pravidelných tazích vařečky zůstal stále jako nový. Pánev GreenPan je vhodná jak na všechny druhy varných desek včetně indukce, tak při pečení v troubě do 220 °C. A až dovaříte, lze ji bez problému umýt v myčce. Pořiďte si tuto novinku v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 2 590 Kč.

Chytrý květináč Veritable Connect

Na první pohled krásný a zároveň zdravý pokrm? Vsaďte na čerstvé bio bylinky, mini odrůdy ovoce a zeleniny nebo jedlé květy po celý rok. S chytrým květináčem francouzské společnosti Veritable domácí farmaření nikdy nebylo snazší. S minimem námahy pod profesionálním LED osvětlením Adapt’light™ pro urychlení růstu a samozavlažovacím systémem vypěstujete své vlastní bylinky přímo u vás v kuchyni. Zapojte do domácího zahradničení i vaše děti, pro které bude každé semínko novou výzvou a zároveň zábavnou formou edukace. Za asistence chytré aplikace vám pod rukama vyroste zelená zahrádka, která vytvoří z jednoduchých pokrmů mistrovská díla na talíři! Chytrý květináč se čtyřmi speciálními náplněmi semínek bazalky, petržele, pažitky a tymiánu zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 7 190 Kč.

Mísa na uskladnění ovoce a zeleniny Emile Henry

Základním předpokladem pro zdravé vaření je správné skladování potravin. Špatně uložené jídlo může podráždit nejen naše žaludky, ale také vyburcovat octomilky k opakovaným náletům na ovoce a zeleninu, povalující se ladem. Společnost Potten & Pannen – Staněk představila pro letošní rok mísu na uskladnění ovoce a zeleniny francouzské značky Emile Henry, která je nejen praktickým nádobím při uchovávání zásob brambor, cibule mimo denní světlo nebo naaranžovaného ovoce, ale současně také stylovým kouskem v netradiční modré barvě máku a lanýžové matně černé. Dvoupatrová mísa o objemu 4,7 l je vyrobena z čistě přírodních materiálů a díky spojení korku a keramiky vytváří miniaturní sklípek přímo v srdcí vaší kuchyně. Koupíte ji v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz ve dvou velikostech a 4 barvách za 2225 Kč a větší za 2880 Kč.

Digitální kuchyňská váha Zwilling Enfinigy

Našli jste v kuchařce recept na zdravé lívance ke snídani? V tom případě určitě víte, jak je při pečení důležité držet se postupů, přesného odměřování a vážení. V žádné kuchyni by proto neměla chybět digitální kuchyňská váha Zwilling Enfinigy, která váží s přesností na jeden gram s možností dovažování a je na ni spoleh jak při přípravě tvarohového dezertu plného bílkovin, tak při výrobě banánového chleba podle receptu vaší kamarádky. Intuitivní dotykové ovládání, LCD displej i nabíjení pomocí USB ocení zejména všichni milovníci chytrých domácností. Dostatečně velká vážící plocha pojme potraviny až do celkové hmotnosti 10 kil. Kuchyňskou váhu Zwilling Enfinigy pořídíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 1 090 Kč.

 

Slánka Sal de Ibiza

Vzpomínáte na svou poslední letní dovolenou u moře? Slánka Sal de Ibiza navodí atmosféru ibizské pláže díky krystalicky čisté mořské soli přímo ze španělského ostrova Ibiza. Střednězrnná mořská sůl bez jakýchkoliv chemických přísad je přirozeně bohatá na minerály a stopové prvky. Její jedinečnost spočívá nejen v malé ozdobné kartonové slánce, ale také v praktickém cestovním balení, které využijete při návštěvě chalupy na Šumavě nebo během letních radovánek v Řecku. Stylovou solničku Sal de Ibiza zakoupíte v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 135 Kč.

Tyčový mixér Bamix

Vyvážený jídelníček se skládá z pestrých surovin. Ovocná pyré, zeleninové omáčky i zdravá smoothie k němu neodmyslitelně patří. Pokud chcete rodinu překvapit výborným hráškovým krémem, nebo máte spadeno na kukuřičnou kaši k nedělnímu obědu, ideálním kuchyňským pomocníkem pro vás bude multifunkční tyčový mixér Bamix. Tyčový mixér Bamix nejlepší švýcarské kvality disponuje výborným výkonem motoru a k dispozici má také 4 nástavce na přípravu těch nejjemnějších polévek, omáček, sněhu z bílku i zmrzliny. Kromě svého praktického využití a snadné údržby spočívá jeho jedinečnost v matném provedení podle posledních designových trendů. Vsaďte na první volbu profesionálních šéfkuchařů a objednejte si ponorný mixér Bamix vyráběný pouze v Evropě v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na www.pottenpannen.cz za 6 890 Kč.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí