Tesco spouští nový program. Láká na záruky nízkých cen


Tesco pomáhá svým zákazníkům šetřit a výrazně odlehčit rodinnému rozpočtu uvedením programu Nízké ceny zaručeny. Aktivita se týká stovek nejčastěji nakupovaných produktů, jejichž ceny společnost hlídá, aby zákazníkům pomohla dosáhnout úspor při nákupech potravin, drogerie či výrobků péče o děti. Zboží, které je součástí programu, pozná zákazník velmi snadno. Je označeno výrazným červeným kruhem s textem Nízké ceny zaručeny.

Neustále se snažíme našim zákazníkům pomáhat šetřit, a proto přinášíme program Nízké ceny zaručeny,“ říká Zuzana Grinčová, marketingová ředitelka Tesco pro Českou republiku.

Program Nízké ceny zaručeny se týká jak zboží v kamenných hypermarketech a supermarketech Tesco, tak i Tesco Online nákupech. Ani zákazníci, kteří dávají přednost pohodlnému nakupování z domova tak nepřijdou zkrátka a budou moci výhodně nakoupit s garancí skutečně nízkých cen. V online prostředí budou položky označené stejným symbolem jako v kamenných prodejnách, tedy červeným kruhem s nápisem Nízké ceny zaručeny.

Do programu jsme zařadili produkty, které nabízejí výhodný poměr ceny a kvality a zákazníci je rádi a často nakupují,“ vysvětluje Zuzana Grinčová kritérium výběru produktů s garancí nízkých cen.

Více informací o garanci nízkých cen naleznete zde: https://itesco.cz/akcni-nabidky/akce-souteze/garance-ceny/

Nabídku produktů zde: https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/buy-lists/G00008237

Foto: Tesco 


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí