Televize A 11 hledá moderátory. Zájem mají Missky i finalisté Muže roku


Spuštění vysílání nové televize A 11 startuje už za několik dní a přípravy jsou v plném proudu. Velký zájem vzbudil nedávný casting na nové moderátory. Příležitost stát se  hvězdou televize A 11 si nenechaly ujít nejen divácky známé osobnosti jako Adam Bůžek z reality show Survivor nebo finalistka Miss Fitness ČR a SR Aneta Mitušinová, ale i řada nadějných a neokoukaných tváří.

Konkurz televize A 11 tak dopadl nad očekávání. „S účastí na castingu jsme opravdu spokojeni, dorazila spousta zajímavých tváří a už nyní víme, že řadu z nich angažujeme do našich pořadů,“ dodala Barbora Štanglová, ředitelka obsahu TV A 11, která začíná po celém Česku vysílat už 27. dubna.

Prvního castingového dne se zúčastnili finalisté uplynulých ročníků soutěže Muž roku. Nechyběl mezi nimi například fitness trenér a účastník divácky oblíbené reality show Survivor Česko a Slovensko Adam Bůžek. Své štěstí při kamerových zkouškách přišel vyzkoušet i stříbrný Muž roku 2019 Jan Solfronk, bývalý atlet, svěřenec desetibojařské ikony Tomáše Dvořáka a dnes model a fitness trenér. A aby toho nebylo málo, o roli moderátora bojovali i bývalí sportovní redaktoři a rozhlasoví hlasatelé.

Z řad dam pak dorazily finalistky letošního ročníku Miss Fitness České a Slovenské republiky. A přestože to pro některé z nich byla první zkušenost před kamerou v rolích moderátorek a reportérek, obstály na výbornou a je velmi pravděpodobné, že se některá z krásek již v brzké době objeví za moderátorským pultíkem stanice A 11. Velkou šanci má údajně finalistka Miss Fitness ČR a SR a také Česká Miss Online 2018 Aneta Mitušinová.

Obhlédnout své budoucí kolegy a kolegyně přišla i moderátorka Bára Hlaváčková, která neskrývala nadšení z velkého počtu uchazečů.  „Celkovou účastí a kvalitou některých zájemců jsem byla mile překvapena. A upřímně, jsem ráda, že já na casting nemusela, protože řada z nich nastavila laťku opravdu vysoko,“ přiznala moderátorka, dříve známá především ze zpravodajství Televize Seznam, Sportu 5 nebo pořadu o běhání Kilák.

A nejenom na talentované a sympatické moderátory se diváci nové celoplošné televize mohou těšit.

Své vlastní pořady zde budou mít také známé osobnosti jako oblíbený herec Jaroslav Dušek nebo český novinář, spisovatel a televizní reportér Josef Klíma.

Foto: A11


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli