Suvereno vydává klip Anima Mundi trefně reflektující současnou situaci


Slovenský rapper Suvereno přichází s prvním videoklipem z připravované desky Prometheus II s názvem Anima Mundi. Píseň reaguje na současnou situaci v souvislosti s epidemií Covid-19 a vybízí k zamyšlení nad dopadem konzumního života na planetu a životní prostředí.

O text písně se postaral Suvereno, vlastním jménem Lukáš Lacko, o hudební produkci pak Marek Šurin. Video pochází z dílny produkce Hillstudio. „Natáčelo se přes den i v noci v Praze ve velmi ojedinělých a vzácných podmínkách, ve zcela vylidněném centru. Je to situace, kterou člověk zažije snad jednou za život. Zbytek záběrů jsme dávali dohromady z materiálů v našich archivech i z videobank.“ Popisuje vznik videoklipu Suvereno.

Klip samotný je doplněný o záběry z celého světa, které reflektují naše často necitlivé chování k životnímu prostředí. Zároveň si klade otázku, kdy už konečně otevřeme oči a začneme si uvědomovat, že tahle cesta není správná a pro budoucí generace kvůli naší lhostejnosti zanecháváme stále méně a méně přírodního bohatství, kterého bychom si měli naopak vážit.

Videoklip k singlu Anima Mundi, v překladu duše světa, akcentuje hodnoty, jakými jsou spolupráce, solidarita, důraz na přírodu láska a přátelství, jejichž důležitost si mnohdy připustíme až v těžkých dobách, jako je právě tato.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli