Suve boduje s klipem Osprostená mládež > Album již tenhle měsíc


Videoklip k písni Osprostená mládež se zabývá morálním úpadkem současné společnosti a pošramoceným pohledem na svět dnešních teenagerů, kteří z hloupých pozlátek staví svoje hodnoty pro život.

Suvereno se před nedávnem pustil do celkem aktuálního tématu s videosinglem Osprostená mládež. Celý klip tvoří vybrané záběry z internetu, kde kritizuje způsob života, kterými se v mediích prezentují celebrity jako Nicki Minaj, Miley Cyrus, Justin Bieber a mnoho dalších. Suvereno v textu poukazuje na to, že zmínění dávají svým fanouškům i společnosti celkově naprosto špatný vzorec chování, který ovlivňuje velkou masu lidí a je důvodem, proč mladí v dnešní době uznávají někdy až nepochopitelné mravní zásady a chování vůči sobě a svým blízkým.

Nic z toho divadelního přestavení se neděje náhodou, jde o záměrné tahy lidí, kterým vyhovuje tento šlenkovitý proud mládeže a v podstatě celého světa” dodal Suve.

Suvereno také chystá nové album, a to by se k nám mělo dostat již tenhle měsíc, ale přesné datum a název zatím nechce prozradit. Jediné co vám můžeme poskytnout, je tento making of z příprav na právě nadcházející album a naleznete ho pod článkem.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí