Rapper Supa byl obviněn z výroby a držení drog. Hrozí mu až 10 let


Supa, sedmatřicetiletý slovenský rapper a bývalý člen legendárního handlovského uskupení Moja Reč, kde tvořil duo s Delikem, momentálně neprožívá nejšťastnější chvilky. Policie jej totiž obvinila z výroby a držení drog a obchodu s nimi, za což mu hrozí až deset let za mřížemi. I když byl zpracován podnět na vazební stíhání, po dnešním soudním slyšení je Supa nakonec vyšetřován na svobodě.

Odbor kriminální policie Krajského ředitelství v Trenčíně obvinil Vladimíra Dupkalu alias Supu a jistého Ladislava ze zločinu “nedovolené výroby omamných a psychotropních látek, jedů a prekurzorů, jejich držení a obchodování s nimi” poté, co u nich policie při osobní prohlídce auta našla fentanylové náplasti a nespecifikované množství marihuany.

Celá situace se měla mít tak, že po telefonické dohodě v pondělí 27. listopadu jeli Supa a jeho spolupachatel Ladislav do Seredě pro fentanylové náplasti, které koupili od zatím neznámé osoby za 150 eur (cca 3 800 korun). Následně měli fentanyl, který je zákonem zařazen do II. skupiny omamných látek, prodávat dalším lidem. Podle Eleny Antalové, mluvčí trenčínské krajské policie, hrozí viníkům trest odnětí svobody v rozmezí třech až deseti let.

foto: www1.pluska.sk


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí