Stylový streetfood u vás doma


Také si rádi s přáteli pochutnáváte na streetfoodových specialitách? Kdo by také nerad! Oblíbená značka McCain, kterou znáte jako výrobce kvalitních bramborových hranolků, přináší na pulty obchodů nový gurmánský zážitek: streetfoodové hranolky, které si jednoduše připravíte u vás doma! Tři druhy stylových a extra křupavých hranolků, které znáte z útulných bister, barů a food trucků, stačí jen vysypat na plech a bez přidání oleje upéct v troubě do zlatova. K dipům a omáčkám? Do handmade misky, trendy papírového kornoutku či stylového košíčku? Streetfoodové McCain hranolky jsou neformální a otvírají nové možnosti trendy servírování! Můžete je bez omezení kombinovat a vychutnávat nové gastro zážitky v pohodlí vašeho obýváku.

Trio křupavých streetfood hranolků

Na atmosféru streetfood festivalů nemusíte od nynějška už dál jen netrpělivě čekat! McCain streetfoodové hranolky jsou tu pro vás s novou recepturou pro extra křupavost, se 100% chutí brambor a prvotřídní kvalitou McCain. Hranolky Crispers, Skin on Fries a Fri’Style jsou vhodné pro vegany a mají certifikát Evropské vegetariánské unie.

V-hranolky CRISPERS jako ze streetfood festivalu

Novinkou tohoto podzimu jsou extra křupavé hranolky ve tvaru V, s vroubkovaným řezem a s bramborovou slupkou na okrajích. Absolutně stylové a výjimečně chutné Crispers čekají na příležitost vytvořit pravou streetfoodovou atmosféru u vás doma. K dipům, nadívané chutnou náplní nebo jako příloha? Je tolik možností, jak hranolky Crispers kombinovat! Streetfood je trend, který je stále více populární, tak vychutnávejte, křupejte a zažijte pravou streetfoodovou pochoutku Crispers u vás doma.

McCain Crispers: 69,90 Kč/ 500 g

SKIN ON FRIES, hranolky s bramborovou slupkou

Vynikající bramborové hranolky se slupkou ji oblíbí každý! Jejich rustikální vzhled, lahodná bramborová chuť a extra křupavost okouzlí nejen vás, ale i vaše přátele a hosty. Připravíte je jednoduše: pečením v troubě bez přidání oleje. Rádi ochutnáváte a zkoušíte nová jídla? Tak potom jsou tu streetfoodové hranolky Skin On Fries přesně pro vás!

McCain Skin On Fries: 69,90 Kč/ 650 g

Streetfoodové jedlé „lžičky“ FRI’STYLE

Oblíbené hranolky ve tvaru U jsou teď ještě křupavější! Díky inovativní receptuře je budete ještě více zbožňovat! Hranolky Fri’Style, jako vystřižené ze streetfoodových trhů, jsou ideální k dipům a omáčkám. Můžete je použít jako „jedlou lžičku“ a nabrat si přesně tolik dipu, kolik chcete. Ideální na posezení s přáteli a pohodu u vás doma.

McCain Fri’Style: 69,90 Kč/ 600 g

foto: McCain


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí