Sledujte, jak Spider-Man opět zachraňuje svět v novém traileru


Tento týden se na nás nové trailery řítí ze všech stran. Dalo by se říci, že se jedná především o ukázky k filmům podle komiksové předlohy. Nejprve Justice League a nyní další velmi očekávaný titul nesoucí název Spider-Man: Homecoming. A jaké jsou naše dojmy?

Ať to nakonec dopadne jakkoliv, spousta lidí (včetně nás) uvítá spatření této postavy na filmových plátnech. Spider-Man je totiž pro mnohé jedním z nejoblíbenějších superhrdinů vůbec. Vrtat se však ve skutečnosti, že se jedná o třetí začátek této filmové série netřeba – téměř každý se jistě někde doslechl, že neblahá shoda okolností zapříčinila své. Hleďme dopředu a těšme se na Toma Hollanda v roli pavoučího hrdiny.

Avšak při hodnocení již zmíněné nové ukázky nebudeme až tak pozitivní. Samozřejmě v ní můžeme vidět spoustu skvělých efektů, tajemného záporáka, a v neposlední řadě nás utvrdí v názoru, že Tony Stark aka Iron Man bude sehrávat taktéž důležitou roli. Přesně tak – tohle všechno se můžeme dozvědět. Otázkou ale zůstává, jestli toho není trochu moc? Neukázalo Sony Pictures až příliš? Upřímně doufáme, že se jedná pouze o mylné domněnky.

  • Premiéra filmu Spider-Man: Homecoming je u nás stanovena na 6. července 2017

foto: ign.com, quirkybyte.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě