Space Jam 2 s LeBronem Jamesem realitou!


Po dlouhých letech čekání a spekulací se konečně potvrdilo, že Space Jam 2 bude! Zprávu přinesl portál Hollywood Reporter, a kultovní film z roku 1996, kde se po basketbalovém hřišti proháněli Looney Tunes a Michael Jordan se tedy dočká pokračování po více jak 20 letech.

Studio Warner  Bros. se na úspěšný snímek snažilo navázat v roce 2003 neoficiálním pokračováním Looney Tunes: Zpět v akci, ale šlo o velký propadák, který kultovní sérii na několik let uložil k ledu. Film studia Warner Bros, který kombinoval živé herce s kreslenými postavičkami, dosáhl velkého úspěchu, na který by autoři rádi navázali. I proto oznámili, že začali pracovat na pokračování Space Jam 2, v němž se objeví současná basketbalová hvězda LeBron James.

Režie by se měl ujmout Justin Lin, stojí například za sérií Rychle a Zběsile nebo letošním Star Trekem. O scénář by se měl postarat Andrew Dodge.

Originální trailer k filmu Space Jam z roku 1996.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO