Sociálním službám se na Praze 2 daří. Potvrzuje to několik ocenění v národní soutěži


Druhá městská část v rámci 11. ročníku Národní ceny sociálních služeb PEČOVATEL/KA ROKU získala hned několik ocenění. V kategorii Terénní služby a Pobytové služby si je odnesly pracovnice Centra sociálních služeb Prahy 2 Marie Běhounková a Halyna Lalak, a v kategorii Manažerka sociálních služeb pak ředitelka centra Martina Polanská.

Výsledky 11. ročníku celostátní soutěže Národní cena sociálních služeb PEČOVATEL/KA ROKU, která se konala pod záštitou Evy Pavlové, manželky prezidenta ČR, a Markéty Pekarové Adamové, předsedkyně PS PČR, byly slavnostně vyhlášeny v úterý odpoledne v historických prostorách Novoměstské radnice.

Ředitelce Centra sociálních služeb Prahy 2 Martině Polanské k ocenění v kategorii Manažerka sociálních služeb pogratulovala také místostarostka Prahy 2 Lucie Pechová, která má sociální oblast ve své gesci. „Úspěch Martiny Polanské mě moc potěšil. Z mého pohledu si to ocenění opravdu zaslouží. Centrum sociálních služeb Prahy 2 vede již patnáctým rokem a do své práce vkládá celé své srdce. Spolu se svým týmem neustále zdokonaluje poskytované služby, a i díky tomu naše domovy pro seniory a pečovatelská služba získávají opakovaně nejvyšší hodnocení značky kvality,“ dodává místostarostka Lucie Pechová.

„Naše kolegyně jsme nominovali pro jejich odborné, a především lidské kvality. Jsou cennou součástí a oporou našeho týmu. Děkuji Marii, Halyně, i všem ostatním kolegům za to, že spoluvytvářejí prostředí, ve kterém můžeme poskytovat služby na vysoké úrovni a tvořit domov těm, kteří nás potřebují,“ říká Martina Polanská, ředitelka Centra sociálních služeb Praha 2, která byla sama oceněna v rámci kategorie Manažerka sociálních služeb.

Ocenění nemíří do Centra sociálních služeb Praha 2 poprvé. Centrum sociálních služeb Praha 2 je držitelem nejen individuálních ocenění, ale i ocenění kvality poskytovaných služeb. Pět hvězdiček v rámci ocenění Značka kvality v minulých letech získaly oba domovy seniorů i pečovatelská služba, která tohoto úspěchu dosáhla vůbec jako první v Praze. Sociální zařízení druhé městské části tak znovu potvrdila svoji špičkovou úroveň, kde se klientům dostává kvalitních odborných služeb i individuálního přístupu ze strany pečujícího týmu. Právě v komplexnosti širokého spektra poskytovaných sociálních služeb je Praha 2 výjimečná.

Foto: MČP2


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli