Slavná whiskey se spojila s únikovkou. Co vzniklo?


Jste neústupní, máte-li před sebou výzvu v podobě odhalení záhady či skryté pravdy? V tom případě byste si neměli nechat ujít novou únikovou hru Trezor – Tajemství Jacka Daniela, která se nyní otevírá veřejnosti. K odhalení Jackova tajemství budete potřebovat zdravý rozum, kreativitu, logické myšlení, spolupráci týmu i trochu toho vtipu. Užijte si svůj volný čas stylově, aktuální bezpečnostní opatření okolo situace s covid-19 se zatím na tuto hru nevztahují.

Projekt vznikl ve spolupráci celosvětově nejprodávanější whiskey Jack Daniel’s a jednoho z nejúspěšnějších provozovatelů escape room v České republice, The Padlock. Výsledkem je úniková hra, která v České republice nemá obdoby. Vydejte se s přáteli na daleký venkov a rozluštěte tajemství Jackova odkazu i výroby populární whiskey. Kdo ví, třeba se vám podaří objasnit i některé báje a legendy, kterými je jeho postava dodnes opředena. Časový limit pro vyřešení všech úkolů je 77 minut, vždyť právě sedmička je číslo, které je s Jackem pevně spjato. Proč? I na to vám třeba hra odpoví.

Unikátní úniková hra Trezor – Tajemství Jacka Daniela vznikla na pražském Žižkově a je určena hráčům starších osmnácti let. Více informací na www.thepadlock.cz.

zdroj: Konektor PR


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí