Sinners se postaví proti G2 Esports. Bude to zápas roku?


Turnaj Red Bull Ultimátní Hráč 2021 přináší exhibiční zápas v CS:GO, ve kterém se proti sobě 6. března postaví nejlepší český tým Sinners a prvoligový francouzsko-balkánský celek G2 Esports. Vy můžete být při tom – stačí se připojit na Twich eLeaguecz.

Pokud se alespoň trochu zajímáte o Counter Strike: Global Offensive, zpozorněte. Rychle rostoucí hvězdy československého esportového světa z týmu Sinners vyzvou díky turnaji Red Bull Ultimátní Hráč 2021 světovou špičku z týmu G2 Esports. Exkluzivní showmatch se odehraje 6. března od 14:00 a sledovat ho můžete na Twich kanále eLeaguecz.

Sinners, první československý tým v TOP 30

Projekt Sinners se sice datuje teprve k začátku roku 2020, přesto se ale za tuto krátkou dobu vypracoval mezi 30 nejlepších CS:GO týmů na světě. Dvojnásobní vítězové Sazka eLeague ve složení ZEDKO, oskar, NEOFRAG, SHOCK a beastik1 plánují v nadcházejícím zápase proti G2 zahrát důležitá kola správně jako tým, ale i individuálně chce každý zahrát svou A game. „Hrát proti týmu T1 týmu bude rozhodně velká výzva, ale taky skvělá zkušenost,” těší se ZEDKO.

G2, špičkový tým s hvězdnou historií

Tým G2 Esports založil v roce 2013 legendární hráč Carlos “ocelote” Rodriguez a kromě CS:GO jsou jeho hráči aktivní i ve hrách League of Legends, Hearthstone, Rocket League, Rainbow Six, a Valorant. G2 Esports v sestavě kennyS, AmaNEk, nexa, huNter- a NiKo se dlouho drželi v TOP 10 na světě, aktuálně jim patří 14. místo.

Více o týmech a zápase hvězd se dočtete na redbull.cz/hrac.

Mise Red Bull Ultimátního Hráče: zvítězit

Red Bull Ultimátní Hráč odstartoval 23. února strategickou mobilní hrou Clash Royale, po kterém štafetu od 2. března přebírá nejoblíbenější fotbalový simulátor FIFA 21. Přípravu už mohou zahájit i fanouškové taktické střílečky Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Ta bude třetí v pořadí a CS:GO turnaj začne 9. března. O týden později 16. března přijde na řadu akčně-strategická hra League of Legends a na závěr se hráči 23. března předvedou ve sportovní mobilní hře Bike Unchained 2. Celkový vítěz, který v turnajích prokáže svou všestrannost, získá nejen zásobu energie na celý rok, ale také zájezd pro 2 osoby na závody Formule 1, Sony PlayStation 5 + hru dle vlastního výběru, kredit v hodnotě 300 Euro na Wolt, poukaz v hodnotě 300 Euro na nákup do supergamer.cz a merchandise tohoto ultimátního turnaje.

foto: Nemanja Knezevic a Sinners


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí