Rytmus se setkal s mistrem světa formule 1


Rytmus

Velká cena vozů Formule 1 je vždy nejen přehlídkou rychlých strojů a jejich pilotů, ale samozřejmě také VIP osobností z byznysu i světa celebrit. Nejinak je tomu na maďarském Hungaroringu, kde se na skok objevil i známý rapper Rytmus a přijal tak nabídku týmu Alfa Romeo Racing F1.

Jako správný chlap byl Rytmus na okruhu poblíž maďarského městečka Mogyoród ve svém živlu. „Je to paráda. Formule sleduju a kouknout se na všechno takhle zblízka je fakt super,“ pochvaloval si Patrik Vrbovský. Ten si navíc návštěvu okořenil fotkou s trojnásobným mistrem světa, legendou motorsportu Jackie Stewartem (na fotce ve fotogalerii starší pán v bekovce).

F2 a F3

Jelikož ho pozval přímo tým Alfa Romeo Racing, měl téměř všude přístup. Celý den si tak užívali nejen v depu F1, ale také v zázemí týmů F2 a F3. Šampionáty těchto nižších kategorií totiž v Maďarsku také tento víkend pokračují.

Chybět u toho nebude ani česká stáj Sauber Junior by Charouz, která se se dvěma nováčky v sestavě pokusí získat další cenné body. Rytmus se tak zastavil i zde a mrknul se na poslední přípravy před kvalifikací. „Dělají dobrou práci. Věřím, že zajedou dobře,“ nešetřil chválou.

Spěch za rodinou

Rapper přiznal, že jeho favoritem je finský rychlík Kimi Räikkönen. O to více ho těšilo, že ho do Maďarska pozval právě tým, za který seveřan jezdí, tedy Alfa Romeo Racing. Kdekdo by čekal, že si zpěvák nedaleko Budapešti užije celý víkend, ale nestalo se tak.

„Čeká mě rodina, spěchám za nimi,“ usmíval se Rytmus. Jeho manželka Jasmina Alagič nedávno porodila syna Sanela. A není tajemstvím, že by drsný rapper za svou rodinu dýchal.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě