Rook hlásí návrat se singlem Fajn Pocit


Pardubický Rook ohlašuje připravovanou desku PLAYGROUND 2, a to rovnou novým singlem Fajn Pocit, o jehož produkci se postaral ostřílený PEman. Tento člen uskupení FTH STYLIN ostatně zaštítí produkci celé desky, jejíž release je stanoven někdy na konec června.

Grime, jungle, …

Objeví se na ní celkem deset skladeb a mezi hosty bude i Idea nebo Wako. Pokud jde o zvuk, mělo by se jednat o poněkud rozmanitější projekt v rytmech grimeu, dnb, jungle nebo UK garage.

Rook dlouhodobě patří mezi nejzajímavější rappery na naší scéně a my se rozhodně už těšíme na novou nálož rapové strikce. A co vy?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli