Společnost Rolex odhalila hodinky Rose Gold Yacht-Master

Historie hodinek Rolex Yacht-Master sahá až do roku 1992, kdy proběhl jejich první release jakožto upravené verze modelu Submariner. Za dobu jejich existence se již několikrát potvrdilo, že se jedná o jednu z nejznámějších a nejoblíbenějších verzí hodinek této švýcarské firmy. K tomuto faktu mají co říci dokonce i rappeři jako je například Gucci Mane, nebo Rick Ross, protože i oni vlastní Rolex Yacht-Master.

rolex-yachtmaster-watch-3

Nyní se ovšem zaměříme na nové barevné varianty těchto přenádherných hodinek. Řeč je tu o 40 milimetrovém ciferníku, který je rozzářen něžnou, růžově zlatou barvou. V kombinaci s nerezovou ocelí a 18 karátového Everose zlata (růžově obarvené zlato) se jedná o naprostý unikát. Dále je tu i colorway nazývaný Watch of The Seas, který je s nádechem modré a je stejně tak vhodný pro kormidlování jachty, jako prvně zmíněné růžové provedení. K dispozici je také klasická, čistě ocelová variace, pokud není modrá ani růžová váš šálek kávy.

Avšak jak je jistě očekáváno, za luxus se musí také náležitě zaplatit. Odhad na cenu těchto hodinek u oficiálních maloobchodních partnerů značky Rolex se pohybuje kolem $11.500, což je v přepočtu téměř 280 000,- Kč.

foto: www.highsnobiety.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO