Rest vydává videoklip k tracku Chodníky s Paulie Garandem


Rest si před nedávnem prošel výraznou vnitřní změnou. Důkazem je především deska Restart, která vyšla letos v dubnu. Obsahuje mnoho upřímných výpovědí a už teď můžeme s klidným pocitem říct, že jde o jeden z nejpovedenějších projektů tohoto roku. Více informací nejen o desce nám Restovski prozradil také v rozhovoru, který jsme s ním natočili během nahrávání společné desky labelu v Berlíně.

Jednou z nejpopulárnějších skladeb alba Restart jsou Chodníky, na kterých tomuto dlouholetému členovi labelu Ty Nikdy sekunduje stájový kolega Paulie Garand. K tomuto melancholickému tracku, jehož atmosféře přidávají také slavné úseky jiných bangerů s podobnou tematikou – včetně Vladimírova “ulice je kostel i stoka a špíny” – nyní vzniknul videoklip.

 


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě