Exkluzivní vyjádření: Restova deska vychází už 20. dubna! Dejte si nové video s DJem Wichem


Kdo zná Resta, tak ví, že datum vydání jeho dlouho očekávané desky Restart je více než symbolické. 20. duben (420 Day) má totiž hodně lidí spojený se Světovým dnem marihuany. Jestli má pro Restovskiho datum ještě nějaký hlubší význam, to nám prozradí až album samotné. Pro spoustu fanoušků českého rapu však bude tento den výjimečný právě díky sólo počinu českého freestylového krále, na nějž se s nadsázkou čeká podobně dlouho jako na Dr. Dreho Detox.

Singly jako Čas hulit nebo Víc klidu už naznačily, jakým směrem se nejspíš bude ubírat zvuk desky, která se neobejde ani bez DJe Wiche a jeho zlatého otisku. A co nám Rest i DJ Wich prozradili o své aktuální novince s názvem Kredit?

REST

1) Kdy přesně vychází tvoje očekávaná deska Restart?

Album vychází 20. dubna. Předobjednávky spustíme 6. dubna – CDs zakoupený v předobjednávce budou podepsaný a bude rovnou i merch k desce.

2) Co bys nám řekl k natáčení tohoto originálního videoklipu?

Natáčení bylo super, měl jsem možnost pracovat se super lidma a moc si vážim jejich profesionálního přístupu k práci, všechno běželo jak hodinky. Díky! Klip točila parta lidí z Tvision a Frame productions. Velký díky patří i dvěma hlavním hercům v klipu – Jitce a Tomášovi s celou jeho smečkou psů.

3) Dokázal by sis představit společnou desku jen s DJem Wichem?

Dokázal. Wich je pro mě legenda a je pro mě čest mít tu možnost s nim dělat věci. Když jsem byl malej smrad a poslouchal desku My 3, ani ve snu by mě nenapadlo, že tuhle možnost někdy budu mít. Jsem za to hrozně vděčnej.


foto: Kubo Krížo

DJ WICH

1) Kolik zářezů budeš mít na Restově desce?

Pouze jeden (bohužel).

2) Co bys nám řekl k natáčení tohoto originálního videoklipu?

Klip natáčeli Tvision, s kterýma už jsem točil uz 3 videa. Všechno probíhalo podle plánu, klip je fajn.

3) Dokázal by sis představit společné album jen s Restem?

Yap, stoprocentně!

úvodní foto: Patrik Bora


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí