Red Bull BC One CZ/SK Cypher je tu!


Už dnes, tedy 25. července se odehraje další ročník Red Bull BC One v rámci Outbreak festivalu v Bánské Bystrici!

Tanečních akcí jsou tuny, ale Red Bull BC One je jen jeden! Takovou váhu nemá v b-boyingové komunitě žádná jiná událost. Od svého založení v roce 2004 se Red Bull BC One stal přední světovou soutěží. Ze začátku byl jen na individuální pozvánky pro ty nejlepší bboys, ale teď se dá i na nejvyšší mezinárodní klání probojovat přes nižší národní kola, která se pořádají ve více než sedmdesáti zemích světa.

Loni se česko-slovenské kvalifikace konala v Praze, letos se bboys a bgirls potkají poprvé v Banské Bystrici na Slovensku. Prvním a zatím posledním reprezentantem byl Slovák El Prcinho. Dokáže svůj titul obhájit, nebo mu jeho šňůru překazí někdo jiný? Soutěž vychází z tradičního formátu tanečních soubojů 1 vs 1 – nejlepší B-Boy a B-Girl tanečníci se proti sobě postaví v battlu, aby dokázali své schopnosti na parketu. Porota hodnotí hudebnost, originalitu, charakter tanečníka, náročnost pohybů i taktiku.

Tanečníci to nebudou mít vůbec lehké, protože úroveň každým rokem stoupá a několik jmen může překvapit. Vítěz však může být jen jeden a ten bude česko-slovenské barvy hrdě hájit na finále východní Evropy v metropoli Ázerbájdžánu, Baku. Na úplném konci cesty pak září nejvyšší meta v podobě velkého globálního finále v Římě. Tam už se utká jen ultimátní elita, která bude bojovat o obrovskou prestiž a vstup do slavného tanečního světa.

redbull-web-bc-one


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí