Rapper Lil Peep zemřel ve 21 letech po předávkování léky


Lil Peep

Obrovský talent a senzace posledních dní, rapper Lil Peep, zemřel dnes v noci před svou show v arizonském Tusconu na předávkování. Bylo mu pouhých 21 let. Člen GOTHBOICLIQUE za sebou nechal i přes svou krátkou kariéru velký odkaz.

Jeho hity BeamerBoy, Witchblades, Benz Truck, Awful Things a další poslouchaly miliony lidí po celém světě. Na cestě měl také mnoho nových projektů se jmény jako Marshmello nebo iLoveMakonnen, které už bohužel nikdy nespatří světlo světa.


Peep dlouhodobě bojoval s depresemi, které se snažil tlumit rozličnými léky, což se mu nakonec stalo osudným. Poslední zprávy uvádí, že se předávkoval Xanaxem a Fentanylem.

Rodině i přátelům posíláme upřímnou soustrast a doufáme, že budou mít klid a čas se s touto ztrátou vyrovnat. Deprese ani nadměrné užívání léků by se neměly brát na lehkou váhu.







architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli