První fotka z natáčení filmu Quentina Tarantina: Pitt a DiCaprio vypadají božsky


O nejnovějším snímku Quentina Tarantina, který se bude jmenovat Once Upon a Time in Hollywood, jsme vás už informovali před nějakou dobou. Na internet se nyní dostala první fotka dvou hlavních protagonistů, kterými budou jedni z nejikoničtějších herců své generace – Brad Pitt a Leonardo DiCaprio.

Ti budou představovat bývalou televizní hvězdu a jejího kaskadérského dvojníka, kterým skomírá kariéra v Hollywoodu. Zároveň se film bude odehrávat na pozadí známého vraždění Charlese Mansona, je tedy víc než možné, že se jako ve spoustě jiných Tarantinových dílech tyto příběhy protnou.

Kromě Pitta a DiCapria jsou mezi dalšími herci potvrzení například Al Pacino nebo skvělá Margot Robbie, kterou můžete znát především díky roli Harley Quinn v Sebevražedném oddílu. Once Upon a Time in Hollywood si svou premiéru odbude přesně padesát let od masakru Mansonovy party, která se stala v srpnu roku 1969 a při níž zemřela těhotná modelka Sharon Tate, tehdejší manželka známého režiséra Romana Polanskiho.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print