Přírodní péče ze Skandinávie. Testováno na kamarádech!


Bad Norwegian

Kosmetika je jen pro holky? Chlapi žádnou péči nepotřebují? Možná si to kdysi myslel i bývalý voják NATO Marius Kristiansen.

Po výpravě do Afriky, kde byl vystaven extrémnímu slunci, stresu i nedostatku spánku, hledal krém, který by mu přinesl úlevu. Nenašel ovšem nic, co by nebylo příliš růžové, voňavé nebo vyloženě ženské. Spojil se proto s designérem Castilñano Simoonsem a společně stvořili značku Bad Norwegian.

A jsou to sympaťáci ve všech ohledech. „Netestujeme na zvířatech, ale na svých kamarádech,“ prohlašují.

Muži sobě

Vlastně je s podivem, že váš muž ještě značce Bad Norwegian nepropadl. Na první pohled je totiž vidět, že tuhle kosmetiku stvořili muži pro sebe.

Chtějí efekt, funkčnost, a hlavně žádné zbytečnosti. Design je proto minimalistický, jen černé obaly s jednoduchým bílým logem. Jako by jejich strohost odkazovala k tomu, co je podstatné – k obsahu.

Zásady

První zásada, na které se zakladatelé Bad Norwegian shodli? „Řekli jsme si, že nikdy nepoužijeme v našich produktech nic, co by mohlo škodit člověku nebo životnímu prostředí. Nikdy.“

Proto sestavili černou listinu přísad, které v jejich produktech zaručeně nenajdete. Patří mezi ně alkohol, parabeny, silikony, hliník, barviva, minerální olej (ten je z ropy!) a látky ovlivňující hormony.

Neobvyklé je také to, že produkty nejsou parfémované. Díky tomu může každý používat svou oblíbenou vůni, s Bad Norwegian se rozhodně tlouct nebude.

Vegan

Ingredience, které pokožce prokazatelně pomáhají, jsou v produktech naopak zastoupeny hojně. Značka je zcela veganská, všechny výrobky vznikají z přírodních složek a jsou vyvíjeny ve spolupráci s nejlepšími skandinávskými dermatology.

Značka Bad Norwegian tak vyznává hodnoty, spojované obvykle s Norskem: integritu, poctivost a kvalitu. A k tomu všemu přidává rošťácký úsměv.

Sečteno a podtrženo: Představme českým pánům kosmetiku, která jim nevezme nic z jejich mužnosti, naopak ji podtrhne. Kosmetika Bad Norwegian na poličce v koupelně ukazuje na moderně smýšlejícího muže, který chce jen to nejlepší – pro sebe i pro tenhle svět. Produkty Bad Norwegian jsou k dostání výhradně v prodejnách Marionnaud.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga Trip Surf Trip Sea You House Banger.cz Yezede Neverdie.cz LV Print