Připravovaný smartphone Xiaomi má displej na všech stranách


Nový Xiaomi má displej po všech stranách?

Společnost Xiaomi odhalila koncept připravovaného chytrého telefonu z řady Mi Mix. A jedná se opravdu o velmi inovativní záležitost, která zaujme už na první pohled. Nový model dostal název Mi Mix Alpha a jeho displej je na všech stranách telefonu.

Co umí

Celé zařízení je doslova vyrobeno z obrazovky, dokonce i jeho strany jsou digitální a zorbrazují signál, stav baterie a další ukazatele. Na stranách najdete také tlačítka na ovládání hlasitosti a nechybí ani 108 megapixelový fotografický senzor, který v Xiaomi vyvinuli společně se Samsungem. Ve výsledku tak i při nedostatečném osvětlení vznikají až sedmadvacetipixelové fotografie.

Uvnitř je potom výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 855+, 512 GB úložného prostoru a možnost připojení k 5G síti. Telefon by se měl dostat ven už v letos v prosinci a cena je odhadována na 66 tisíc korun.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě