Přijďte tančit, cvičit, bavit se! Kam? Na workshopy od adidasu


Ambasadorky

Co pro vás znamená sport? Značka adidas chce i prostřednictvím této otázky motivovat ženy k pohybu. V rámci kampaně Reimagine sport totiž ukazuje, že sport už nemusí být definován pravidly nebo velikostí hřiště, ale především pohybem. V tomto duchu připravila pro ženy několik zajímavých workshopů. Jejich tématem se stanou tanec, jóga, zdravé stravování, ale také třeba motivace.

Ambasadorky

Pro každou ženu může sport představovat něco jiného – vášeň, svobodu, odreagování, sebevědomí… V rámci kampaně Reimagine sport se proto adidas obrátil na své ambasadorky, aby samy definovaly, co pro ně sport znamená. Z globálních hvězd se do kampaně zapojily například světová šampionka v alpském lyžování Mikaela Shiffrinová, lektorka jógy a wellness podnikatelka Jessamyn Stanleyová nebo cyklistka a medailistka z paralympijských her Denise Schindlerová.

Do kampaně Reimagine sport, která představuje sport ze zcela nového úhlu, se ale zapojily také české ambasadorky. Modelka Andrea Bezděková, běžkyně bojující s roztroušenou sklerózou Jana Nosková, autorka knihy Duha mého života Simona Dočkalová, ilustrátorka Anna Skoumalová, trenérka a nutriční specialistka Eva Krausová či instruktorka jógy Tereza Červenková.

Všechny se zapojí také do připravovaných workshopů, které se uskuteční v adidas RUNBase Prague, který je domovem běžecké komunity adidas Runners Prague. Všechny workshopy budou začínat v 18 hodin a vstup na ně bude zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě je ale nutná registrace prostřednictvím aplikace adidas Running.

23. ledna: Eva Kraus

Celý workshop povede známá fitnesska Eva Kraus, která je propagátorkou zdravého životního stylu, cvičení a také stravy. Program tedy bude nejen o tréninku, ale také o jeho kombinaci se zdravou výživou. V rámci večera se bude účastnictvím věnovat i kapitánka adidas Runners Prague Adél Blahovcová, která jim poradí s výběrem té nejvhodnější sportovní podprsenky.

6. února: Yoga s Terkou

Tereza Červenková je známá instruktorka jógy, která pro účastnice tohoto workshopu připravila dvouhodinovou relaxační lekci. Během ní ženám poradí, jak zvládat nejen pracovní stres, ale také jak čelit nesplnitelným očekáváním, která na sebe ženy často kladou v touze po imaginární dokonalosti. Při cvičení ji bude doprovázet živá hudba.

20. února: This is Zea

Taneční workshop se známou tanečnicí Alžbětou Ferencovou, která vystupuje pod přezdívkou Zea. Toto setkání se ponese v latinskoamerickém rytmu, doprovázet ho ale bude freestyle a naprosté uvolnění od jakéhokoliv stresu.

7. března: Setkání s ambasadorkami

Přijďte načerpat motivaci ke sportu. Při uvolněné diskusi se o ni podělí všechny české ambasadorky kampaně Reimagine sport, těšit se proto můžete na Andreu Bezděkovou, Janu Noskovou, Terezu Červenkovou, Evu Krausovou, Annu Skoumalovou i Simonu Dočkalovou. Tohoto exkluzivního závěrečného workshopu se zúčastní i zajímaví hosté, které si pozvou samy ambasadorky.

Simona Dočkalová
Foto: Official

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli