Pražský housový projekt WLW8 se připomíná novinkou Everytime We Touch


Pražský housový čtyřčlenný projekt rozkročený mezi undergroundem a chytrým rádiovým popem WLW8 se po delší odmlce připomíná singlem Everytime We Touch.

Jindy více rozskotačení, tentokrát WLW8 nastavují sentimentální tvář jako soundtrack k doznívající zimě. Vokál nahrál přímo člen projektu Lukáš Turza. Už za pár dní, konkrétně 6. března, se WLW8 ohlásí potřetí v roli remixérů. Do hitchipovsky bezstarostného housového kabátu oblékli singl Lustnow německého producenta Simona V.

WLW8 (vyslovováno Will Wait) je elektronický projekt ukotvený v Praze. Jeho hudbu si našly mezinárodní servery jako Hype Machine nebo Indie Shuffle – ten jeden z jejich tracků zařadil před časem do výběru 10 top tanečních hitů. Členové WLW8 se na elektronické scéně pohybují již poměrně dlouho, jeden z nich dokonce hudební produkci učí v rámci EMA Prague.

Singl Everytime We Touch vychází na digitální distribuci pod vydavatelstvím Serious Baby Recordings. Artwork singlu je od Pavla Fuksy.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí