Právní webináře pokračují. Projekt UNIque Law zahájil třetí ročník


Vzdělávací projekt UNIque Law, který spojuje tři advokátní kanceláře – ROWAN LEGAL, PRK a tdpA, začátkem října spustil 3. ročník webinářů. Cílem je opět přinést doplňkové odborné online semináře studentům právnických fakult, ale nejen jim.

„Zájem o UNIque Law webináře z našeho pohledu neupadá, naopak roste, proto jsme se rozhodli v projektu pokračovat. Spolu s kolegy z PRK Partners a tdpA pevně věříme, že webináře mají smysl. Představují budoucím právníkům některá odvětví a instituty, s jejichž praktickým využitím třeba tak často do styku nepřicházejí. Doufáme, že jim nabyté vědomosti budou k užitku. Vzdělávání studentů považujeme za jedno z nejdůležitějších poslání a máme velkou radost, že k tomu můžeme přispět.“ okomentoval spuštění dalšího semestru webinářů Martin Janoušek, partner ROWAN LEGAL.

Projekt odstartoval 7.10. webinářem, který studenty uvedl do světa veřejných zakázek. Bylo vidět, že dané téma mezi studenty velmi rezonuje, na webinář se zaregistrovalo 96 studentů. To je opravdu skvělý začátek, ale organizátoři míří ještě výše. V loňském roce se nejúspěšnějšího webináře zúčastnilo 259 posluchačů a v letošním roce by chtěli tuto hranici určitě překonat.

Zimní semestr UNIque Law přinese celkem 13 webinářů, které budou probíhat každý čtvrtek od 16:00. Celý program bude postupně k dispozici na www.unique.law.

Foto: Shutterstock


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí