Pořádnej bordel a smrad. Tak vypadá ideální dovolená podle NobodyhoListena


DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete překvapeni, kde to má talentovaný lamač mnoha dívčích srdcí nejraději.

NobodyListen se chystá rozjet letní festivalovou sezónu ve velkém stylu! Na Colours of Ostrava ho čeká show s hosty, která slibuje být jedním z vrcholů festivalu. „Moc se těším, že si tam zahraju s Nik, Anetou a Saulem, se kterými úzce spolupracuji na denní bázi,” prozradil NobodyListen s nadšením a dodal, že se chystá také na slovenský Grape festival, kde obsadí vlastní “addict stage“.

Dny volna plánuje Jakub strávit s přáteli. Chystá se do své zamilované Neapole, kterou si oblíbil z poněkud zvláštního důvodu. „My to tam milujeme, protože je tam největší bordel a smrad,“ směje a dodává: „Mám tam kamarády, pořád se tam něco děje, chodíme po barech a pravidelně odsud vyrážíme na ostrov Ischia, která je mnohem lokálnější a klidnější než třeba Capri, který je předražený, přelidněný a poměr cena-výkon tam vůbec nesedí.”

Po návratu z Itálie NobodyListen zamíří ještě na skok do Španělska, konkrétně na ostrov Ibiza, kde ale hrát neplánuje. „Jedu za kamarády, kteří tam vždycky parkují s lodí.” Pak už ale skočí opět rovnýma nohama do práce. S již zmíněným projektem glo DIALOG se například představí na podzim na pražském Signal festivalu. „Jsem zodpovědný za kompletní hudební doprovod k této audiovizuální instalaci. Je to můj první projekt takového měřítka a mám z toho velkou radost,“ dodává.

Foto: BAT


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli