Popovídej si online s DJs a barmany v rámci Jägermeister Drop Ins


Situace v kultuře není lepší. To, co se dělo v oblasti klubové kultury na jaře je zde zpět, dá se říct, že snad v ještě horší podobě. Světlo na konci tunelu je obrazně vidět velmi málo. Djs, muzikanti, barmani a ostatní profese spojené s noční zábavou na tom tedy nejsou moc dobře. I proto ledově namražený Jägermeister pokračuje se svým projektem MEISTER DROP-INS, Ten na digitální platformě dává prostor vybraným meistrům k tomu, aby mohli předávat svoje skills s fanoušky.

Fanoušci, ostatní muzikanti nebo kdokoliv může zarezervovat svůj časový slot a strávit se s vým oblíbeným muzikantem nebo hudebním producentem. Z českých a slovenských umělců se do projektu zapojili mimo jiné například NobodyListen, Dj Schwa, DJ Friky, Calin, Radimo a mnoho dalších. Můžete s nimi tedy jenom pokecat, nechat si zahrát dj set nebo pokecat problematiku pořádání akcí nebo koncertů. Vše je zdarma. Prostor a čas meisterů dotuje Jägermeister, který tak podává ruku těm. kteří v tuto dobu přišli o živobytí.

Komplet seznam a odkaz na platformu MEISTER DROP-INS zde:

https://www.save-the-night.com/meisters

DJ SCHWA

Podle zájmu se zaměřím se na několik okruhů:

Práce v nahrávacím studiu ORM – hudební produkce, mix a mastering. Uděláme virtuální tour po nahrávacím studiu a představím své oblíbené přístroje. Popíši způsob jakým pracuji, nejrůznější postupy a techniky, včetně používání starých magnetofonových pásků.

Komiks: Mohu lidem představit jak vznikají akce Komiks, které již šestým rokem organizuji s Fatty M. Rád pohovořím o všem – přes booking djs, zvuk, grafiku, pronájem lokací, světlech po organizaci akcí. Mohu zmínit i nejrůznější peripetie s úřady a policii.

Djing – zde si můžeme povídat o všem co souvisí s djingem, cestováním a bookingy. Hraji skoro 20 let a mnoho let jsem strávil v Sydney. S djingem jsem procestoval skoro celý svět a navštívil zajímavé lokace a festivaly v Austrálii, Indii, Číně, Japonsku, Americe, Mexiku, Německu a Anglii. V Austrálii jsem hrál jsem často i live s projektem Shades Of Gray.

Beef records – tento label vedu od roku 2006. Můžete se mě zeptat na vše co souvisí s vydávaním hudby, výrobou vinylů, prodejem desek, streamingem, downloady, podepisováním smluv, samplingem atd.

Radimo

Volám všechny producenty, členy kapely nebo lidi, kteří chtějí uspořádat živé video nebo speciální akce s živou hudbou a DJs. Rád se podělím o své zkušenosti ve všech těchto oblastech. Můžeme hovořit o historii samplování, jak a kde samplovat, jak pracovat se samply a začlenit je do vašeho hudebního produkčního stylu.

Produkovali jste vlastní hudbu a nyní je čas ji hrát živě? Sám nebo s živou kapelou? Mohu vám s tím pomoci.

Plánujete živé video relace s kapelou nebo chcete uspořádat akci s Djs a kapelami a chcete to odlišit od všeho? Pojďme se domluvit.

DJ Friky

Uvažuji o tom, že udělám nějaké lekce pro začátečníky od nuly! Také chci lidem ukázat, jak dělám své živé přenosy se zelenou obrazovkou a barevným klíčem. Pak jedno video představující malou A-V přehlídku. Můžeme se podívat blíže na moji práci jako DJ technický specialista – ukážu několik zajímavých kousků DJ vybavení. Těšim se na to, až pokecám s lidmi z celé republiky.

Saxofrancis

Hej lidi! V mém DROP-INu můžete očekávat spoustu věcí. Můžu dělat live show se saxofonem nebo nějaký krátký workshop / masterclass o hudební produkci, PR a online marketingu nebo tutoriálu o tom, „jak si pustit píseň na vlastní pěst“.

Také můžu udělat nějaký začátečnický tutoriál pro smíchání dvou stop dohromady, abych vám ukázal základy. Určitě můžeme mluvit o všem, co byste chtěli vědět o mé hudební cestě (koncerty na pláži Zrće atd.), technickém zázemí nebo mé show. Těším se, až se s vámi spojím a proberu všechny ty věci, tak neváhejte a jděte do toho!

NobodyListen

Rád bych své živé přenosy Drop-Indělal různými způsoby.

Za prvé, vzdělání. V mistrovské třídě tak nějak ukázat lidem, jak začít s DJingem nebo produkcí vlastní hudby. Vysvětlete některé základy, jako je mixování dvou stop, jak vytvořit jejich první rytmus. Mohl jsem hrát nějakou svou vlastní hudbu, výhradně na těchto přímých přenosech, a vysvětlovat krok za krokem.

Za druhé, živé DJ sety. Takže si každý může užít domácí párty a přeměnit své obývací pokoje na kluby pro Drop-In.

A konečně, některé živé přenosy by měly být spíše nenáročné a vtipné.

foto: Jägermeister


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí